Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε « Ομάδες

Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες

Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες

απαλό πικάντικο
Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες Εικόνες Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες Εικόνες Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες Εικόνες Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες Εικόνες Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες Εικόνες Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες Εικόνες Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες Εικόνες Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες Εικόνες Ormonde Man Ormonde Jayne για άνδρες Εικόνες

Ormonde Man από Ormonde Jayne είναι ένα Συπρε άρωμα για άνδρες. Ormonde Man κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Geza Schoen. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι, Κάρδαμο, κόλιανδρος και ιουνίπερος; οι μεσαίες νότες είναι Ουντ και Black hemlock or Tsuga; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κέδρος, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι Κάρδαμο κόλιανδρος ιουνίπερος

Ουντ Black hemlock or Tsuga

Βέτιβερ Κέδρος σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ormonde Man by Ormonde Jayne.

Ormonde Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ormonde Jayne Ormonde Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ormonde Jayne Ormonde Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ormonde Man by Ormonde Jayne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ormonde Man by Ormonde Jayne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Comme des Garcons Comme des Garcons Ayala Moriel Ayalitta Shiseido Basala Accord Parfait The Noir & Bergamote Creed Erolfa Guerlain Derby Atelier Cologne Trefle Pur Avon True Force Gianfranco Ferre GFF Uomo Lacoste 2000 Jacques Fath Ellipse Galimard Seigneur