Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες

Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες

Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες Εικόνες Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες Εικόνες Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες Εικόνες Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες Εικόνες Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες Εικόνες Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες Εικόνες Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες Εικόνες Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες Εικόνες Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες Εικόνες Tiare Ormonde Jayne για γυναίκες Εικόνες

Tiare από Ormonde Jayne είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tiare κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Geza Schoen. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, λάιμ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, νούφαρο, φρέζια, λουλούδι τιαρέ και ρίζα ίρις; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, βρύα δριός και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής λάιμ Μανταριν ορανζ

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ νούφαρο φρέζια λουλούδι τιαρέ ρίζα ίρις

Βέτιβερ Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί βρύα δριός Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tiare by Ormonde Jayne.

Tiare Σχόλια Αρωμάτων

Tiare by Ormonde Jayne 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ormonde Jayne Tiare fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ormonde Jayne Tiare, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tiare by Ormonde Jayne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tiare by Ormonde Jayne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Eau Legere Christian Dior I Love Dior Campos de Ibiza Agua de Rosas Avon Sweet Honesty Avon Treselle S.T. Dupont Orazuli Givenchy Dance with Givenchy DSH Perfumes Nouveau Gardenia Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Marilyn Miglin Four White Flowers Florascent Aqua Floralis Mimosa