Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες

Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες

Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Tolu Ormonde Jayne για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Tolu από Ormonde Jayne είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Tolu κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Geza Schoen. Οι νότες κορυφής είναι άρκευθος, άνθη πορτοκαλιάς και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι βάλσαμο Τολού, σπόρος Τόνκα, Ολίβανο και Κεχριμπάρι.

άρκευθος άνθη πορτοκαλιάς φασκόμηλο

ορχιδέα τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

βάλσαμο Τολού σπόρος Τόνκα Ολίβανο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tolu by Ormonde Jayne.

Tolu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ormonde Jayne Tolu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ormonde Jayne Tolu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tolu by Ormonde Jayne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tolu by Ormonde Jayne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible for men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Elizabeth Taylor Passion for Men Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Bond No 9 New Haarlem Cattier Eau Boisee Serge Lutens Borneo 1834 Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Pacifica Spanish Amber Emanuel Ungaro Ungaro Parah Noir