Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη « Ομάδες

Sandalo Ortigia Sicilia για γυναίκες και άνδρες

Sandalo Ortigia Sicilia για γυναίκες και άνδρες

Sandalo από Ortigia Sicilia είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, γιασεμί, νάρκισσος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, τριαντάφυλλο και ξύλο τικ.

βετιβέρ γιασεμί νάρκισσος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας τριαντάφυλλο ξύλο τικ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sandalo by Ortigia Sicilia.

Sandalo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ortigia Sicilia Sandalo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ortigia Sicilia Sandalo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sandalo by Ortigia Sicilia. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sandalo by Ortigia Sicilia αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Aramis Aramis Ice Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Krizia Spazio Krizia Uomo Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Montale Sandal Sliver Donna Karan Essence Wenge Susanne Lang Tamboti Wood Kanøn Norwegian Wood Roxana Illuminated Perfume Chaparral® Farmacia SS. Annunziata Patchouly Indonesiano Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles