Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Extraordinary Oscar de la Renta για γυναίκες

Extraordinary Oscar de la Renta για γυναίκες

Extraordinary Oscar de la Renta για γυναίκες Εικόνες Extraordinary Oscar de la Renta για γυναίκες Εικόνες

Extraordinary από Oscar de la Renta είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Extraordinary κυκλοφόρησε το έτος 2015. Extraordinary έχει δημιουργηθεί από Pascal Gaurin και Bruno Jovanovic. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, νερόλι και Άνθη Κερασιάς; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, τριαντάφυλλο και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Κεχριμπάρι και ορχιδέα βανιλια.

Εσπεριδοειδή νερόλι Άνθη Κερασιάς

παιώνια τριαντάφυλλο μανόλια

νότες  ξύλων Κεχριμπάρι ορχιδέα βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Extraordinary by Oscar de la Renta.

Extraordinary Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oscar de la Renta Extraordinary fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oscar de la Renta Extraordinary, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Extraordinary by Oscar de la Renta. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Extraordinary by Oscar de la Renta αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Cindy Crawford Cindy Crawford Feminine Abinoam Inveja Alfred Sung Forever Profumi del Forte By Night White Masaki Matsushima mat; metal Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Faith Hill Faith Hill Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower Romeo Gigli Laki Romane Ever Classic Saffron James Le'a