Σχεδιαστές » N-Q » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Oscar Bamboo Oscar de la Renta για γυναίκες

Oscar Bamboo Oscar de la Renta για γυναίκες

aquatic
Oscar Bamboo Oscar de la Renta για γυναίκες Εικόνες Oscar Bamboo Oscar de la Renta για γυναίκες Εικόνες

Oscar Bamboo από Oscar de la Renta είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Oscar Bamboo κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, Μπαμπού, νούφαρο και πράσινο τσάι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος και Βέτιβερ.

λάιμ Κάρδαμο

μιμόζα Μπαμπού νούφαρο πράσινο τσάι

Μόσχος Κέδρος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oscar Bamboo by Oscar de la Renta.

Oscar Bamboo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oscar de la Renta Oscar Bamboo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oscar de la Renta Oscar Bamboo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oscar Bamboo by Oscar de la Renta. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oscar Bamboo by Oscar de la Renta αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Gwen Stefani L Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Agatha Ruiz de la Prada Corason Montana Montana Blue Emilio Pucci Acqua 330 Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink Sarantis B.U. Icy Bath and Body Works Rainkissed Leaves Oriflame Midsummer Woman Sabon Tal (Marine) Oriflame Eclipse