Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Oscar Tropical Oscar de la Renta για γυναίκες

Oscar Tropical Oscar de la Renta για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Oscar Tropical από Oscar de la Renta είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Oscar Tropical κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, φρούτο του πάθους και Βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Υλάνγκ Υλάνγκ και πλουμέρια(φρατζιπάνι); οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ φρούτο του πάθους Βατόμουρο

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Υλάνγκ Υλάνγκ πλουμέρια(φρατζιπάνι)

Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oscar Tropical by Oscar de la Renta.

Oscar Tropical Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oscar de la Renta Oscar Tropical fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oscar de la Renta Oscar Tropical, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oscar Tropical by Oscar de la Renta. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oscar Tropical by Oscar de la Renta αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Esprit Esprit Collection Byblos Blu Wake Up! Donna Karan DKNY Summer Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink D.S. & Durga Pomelo Blossom Alta Moda Sweet Heart Faberlic Fruity Story Nicolai Parfumeur Createur Cococabana Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme Katy Perry Purr