Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Oscar for Men Oscar de la Renta για άνδρες

Oscar for Men Oscar de la Renta για άνδρες

Oscar for Men από Oscar de la Renta είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Oscar for Men κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Ρετσίνη ελάτης, Περγαμόντο και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, κρίνος, Λεβάντα, γιασεμί, φύλλο βιολέτας, γαρίφαλο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, Μόσχος, ρητίνη ελάτης, Βανίλια και θυμίαμα.

Μανταριν ορανζ Ρετσίνη ελάτης Περγαμόντο πιπέρι

μοσχοκάρυδο κρίνος Λεβάντα γιασεμί φύλλο βιολέτας γαρίφαλο τριαντάφυλλο

δέρμα σανδαλόξυλο Μόσχος ρητίνη ελάτης Βανίλια θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oscar for Men by Oscar de la Renta.

Oscar for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oscar de la Renta Oscar for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oscar de la Renta Oscar for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oscar for Men by Oscar de la Renta. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oscar for Men by Oscar de la Renta αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hermes Terre d'Hermes Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Rochas Aquaman O Boticario Malbec April Aromatics Root Chakra Oil Cuba Paris Cuba Blue Montale Aoud Musk Montale Amber & Spices Lubin Bluff Smell Bent Lucy Fur Chopard Noble Vetiver Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum