Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Volupte Oscar de la Renta για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 2 Το θέλω: 2

κίτρινο φλόραλ
aquatic
Volupte Oscar de la Renta για γυναίκες Εικόνες Volupte Oscar de la Renta για γυναίκες Εικόνες Volupte Oscar de la Renta για γυναίκες Εικόνες

Volupte από Oscar de la Renta είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Volupte κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sophia Grojsman. Οι νότες κορυφής είναι μιμόζα, πεπόνι, Μανταριν ορανζ, φρέζια, Oσμανθός, καρπούζι και Κυκλάμινο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, ηλιοτρόπιο, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας, νάρκισσος, Λωτός και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, θυμίαμα, τουμπερόζα και Βανίλια.

μιμόζα πεπόνι Μανταριν ορανζ φρέζια Oσμανθός καρπούζι Κυκλάμινο

Γαρύφαλλο γιασεμί ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας νάρκισσος Λωτός παιώνια

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί θυμίαμα τουμπερόζα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Volupte by Oscar de la Renta.

Volupte Σχόλια Αρωμάτων

ΕΛΕΝΑΣΟΤ
ΕΛΕΝΑΣΟΤ

Καταπληκτικό άρωμα.όσο πρέπει δυνατό ,όσο πρέπει θηλυκό, όσο πρέπει αισθησιακό. Όταν το φορώ όλοι με ρωτάνε ποιο είναι.Το ερωτεύτηκα από τη πρώτη στιγμή και ενώ του ορκίστηκα αιώνια πίστη ,ξαφνικά σταμάτησα να το βρίσκω στα καταστήματα. είμαι πολύ ευτυχισμένη που φέτος το βρήκα σε ελληνικό site.Αγόρασα ήδη 3 μπουκάλια των 100ML για σιγουριά.Πολύ πολύ δύσκολα θα μπορούσε κάποιο άλλο άρωμα να πάρει τη θέση που κατέχει αυτό στην καρδιά μου.

Mar
2015
*sophi*
*sophi*

Πλούσιο , ελκυστικό, γλυκό, φρουτώδες και λουλουδάτο,
Αλλο ένα άρωμα άριστα δομημένο από την αυθεντική δημιουργό Sophia Grojsman.
Eνα ακόμα πληθωρικό άρωμα που υμνεί το γυναικείο φύλο και δίνει ανυπέρβλητη αξία σε κάθε γυναίκα που το φορά.
Αιχμαλωτίζει τις αισθήσεις και μαγεύει μέσω του μοναδικού αρώματος που κλείνει μέσα του αυτό το μπουκάλι με το "φιλήδονο " άρωμα ...όνομα και πράγμα.

Jun
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oscar de la Renta Volupte fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oscar de la Renta Volupte, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Volupte by Oscar de la Renta. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Volupte by Oscar de la Renta αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Samsara Shine Avon In Bloom by Reese Witherspoon L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Lanvin Eclat d`Arpege Floris Edwardian Bouquet Strange Invisible Perfumes Fair Verona Perry Ellis Perry Woman Roberto Verino VV Aqua Women L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Bliss Bliss Orlane Autour du Muguet Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso