Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Egoluxe Feminin Otto Kern για γυναίκες

Egoluxe Feminin Otto Kern για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Egoluxe Feminin Otto Kern για γυναίκες Εικόνες Egoluxe Feminin Otto Kern για γυναίκες Εικόνες Egoluxe Feminin Otto Kern για γυναίκες Εικόνες Egoluxe Feminin Otto Kern για γυναίκες Εικόνες

Egoluxe Feminin από Otto Kern είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Egoluxe Feminin κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ, κασσία και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, τριαντάφυλλο και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανιλια.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ κασσία βατόμουρο

φρέζια τριαντάφυλλο κρίνος

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Egoluxe Feminin by Otto Kern.

Egoluxe Feminin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Otto Kern Egoluxe Feminin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Otto Kern Egoluxe Feminin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Egoluxe Feminin by Otto Kern. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Egoluxe Feminin by Otto Kern αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Amouage Jubilation for Women Benetton B. United Woman Benetton Paradiso Inferno Woman Benetton United Colors of Benetton Woman Nautilus Donna Nautilus Ulric de Varens Varens Kiss Mandarina Duck Scarlet Rain O Boticario Lily Essence Chopard Wish Magical Nights Mexx Mexx Black for Her Lili Bermuda Passion Flower Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa