Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Egoluxe Masculin Otto Kern για άνδρες

Egoluxe Masculin Otto Kern για άνδρες

Egoluxe Masculin Otto Kern για άνδρες Εικόνες Egoluxe Masculin Otto Kern για άνδρες Εικόνες Egoluxe Masculin Otto Kern για άνδρες Εικόνες Egoluxe Masculin Otto Kern για άνδρες Εικόνες

Egoluxe Masculin από Otto Kern είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Egoluxe Masculin κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, Κάρδαμο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γεράνι και Θυμάρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

τζίντζερ Κάρδαμο Μανταριν ορανζ

Λεβάντα Γεράνι Θυμάρι

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Egoluxe Masculin by Otto Kern.

Egoluxe Masculin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Otto Kern Egoluxe Masculin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Otto Kern Egoluxe Masculin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Egoluxe Masculin by Otto Kern. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Egoluxe Masculin by Otto Kern αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hermes Un Jardin Apres la Mousson Pal Zileri Lab Absolument Parfemeur Absolument Homme L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Guerlain Habit Rouge Armoiries Jack Black Jack Black Signature Silver Mark Krigler Cosy Cedar Wood 72 Frank Los Angeles Frank No.2 Caswell Massey Aura of Patchouli Mauboussin M Generation D.S. & Durga Barbados Lolita Lempicka L`Eau au Masculin