Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Noa Noa Otto Kern για γυναίκες

Noa Noa Otto Kern για γυναίκες

Noa Noa από Otto Kern είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Noa Noa κυκλοφόρησε το έτος 1990. Οι νότες κορυφής είναι μέντα, Μανταριν ορανζ, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, γάλβανο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, ρητίνη ελάτης, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, ηλιοτρόπιο, Κέδρος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βενζόη , βρύα δριός και Βανίλια.

μέντα Μανταριν ορανζ φύλλα φραγκοσταφυλλιάς γάλβανο γκρειπ φρουτ

σανδαλόξυλο πατσουλί ρητίνη ελάτης ρίζωμα ίρις γιασεμί ηλιοτρόπιο Κέδρος τριαντάφυλλο

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος Βενζόη βρύα δριός Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Noa Noa by Otto Kern.

Noa Noa Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Otto Kern Noa Noa fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Otto Kern Noa Noa, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Noa Noa by Otto Kern. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Noa Noa by Otto Kern αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Trussardi Trussardi Skin Givenchy Givenchy III Guerlain Philtre d'Amour Sean John Unforgivable Women Black Parfumerie Generale Corps et Ames Infusion Organique Sands of Morocco Atkinsons Euforia Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Roberto Capucci Filly Adolfo Dominguez U Black Mujer Revlon Intimate Kesling Be Bop