Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Signature Supreme Man Otto Kern για άνδρες

Signature Supreme Man Otto Kern για άνδρες

Signature Supreme Man Otto Kern για άνδρες Εικόνες Signature Supreme Man Otto Kern για άνδρες Εικόνες Signature Supreme Man Otto Kern για άνδρες Εικόνες Signature Supreme Man Otto Kern για άνδρες Εικόνες

Signature Supreme Man από Otto Kern είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Signature Supreme Man κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Περγαμόντο και πετιτ-γκρέιν Παραγουάης; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, φασκόμηλο και σπόρος Τόνκα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

λεμόνι Περγαμόντο πετιτ-γκρέιν Παραγουάης

Λεβάντα φασκόμηλο σπόρος Τόνκα

Κέδρος σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Signature Supreme Man by Otto Kern.

Signature Supreme Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Otto Kern Signature Supreme Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Otto Kern Signature Supreme Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Signature Supreme Man by Otto Kern. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Signature Supreme Man by Otto Kern αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur Sergio Tacchini Feel Good Man Oriflame DeMarco Ella Mikao Yujin Sting The Body Shop Arber Cattier Eau Champetre Jardin de France Svetlana Guepard Guepard for Man Olivier Durbano Jade Bruno Banani Scent From Heaven Creed Cuir de Russie