Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Signature Women Otto Kern για γυναίκες

Signature Women Otto Kern για γυναίκες

τουμπερόζα
Signature Women Otto Kern για γυναίκες Εικόνες Signature Women Otto Kern για γυναίκες Εικόνες

Signature Women από Otto Kern είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Signature Women κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, Φραγκοστάφυλλο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, γαρδένια και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βενζόη.

ανανάς Φραγκοστάφυλλο μανταρίνι

τουμπερόζα γαρδένια ροδάκινο

Μόσχος Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Signature Women by Otto Kern.

Signature Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Otto Kern Signature Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Otto Kern Signature Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Signature Women by Otto Kern. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Signature Women by Otto Kern αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom Puma Puma Limited Edition Woman Love Passport Rosy Sky Happiness Liz Claiborne Spark Seduction Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Creative Universe Beth Terry Element of Desire Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Ralph Lauren Summer Romance Korloff Paris Korloff Victoria`s Secret Passionate Kisses Bath and Body Works Secret Wonderland Royal Apothic Venetian Grove