Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Spring Edition Man Otto Kern για άνδρες

Spring Edition Man Otto Kern για άνδρες

Spring Edition Man από Otto Kern είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Spring Edition Man κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, πατσουλί και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο Κάρδαμο

δεντρολίβανο μοσχοκάρυδο

σπόρος Τόνκα πατσουλί Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Spring Edition Man by Otto Kern.

Spring Edition Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Otto Kern Spring Edition Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Otto Kern Spring Edition Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Spring Edition Man by Otto Kern. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Spring Edition Man by Otto Kern αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Baldessarini Del Mar Baldessarini Chanel Allure Homme Sport Jacomo Paradox Green for Men Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur Etro Benetroessere Raving By Kilian Straight to Heaven Susanne Lang Cashmere Marc O`Polo Marc O`Polo Men Krigler America One Louis Feraud Nuit des Sens Basile Basile Young Uomo Smell Bent Dr. Dreidel