Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Unique Man Otto Kern για άνδρες

Unique Man Otto Kern για άνδρες

Unique Man Otto Kern για άνδρες Εικόνες Unique Man Otto Kern για άνδρες Εικόνες Unique Man Otto Kern για άνδρες Εικόνες

Unique Man από Otto Kern είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Unique Man κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, Κάρδαμο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Βιολέτα και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο και βρύα δριός.

μοσχοκάρυδο Κάρδαμο Μανταριν ορανζ

ίριδα Βιολέτα Βασιλικός

Βέτιβερ σανδαλόξυλο βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Unique Man by Otto Kern.

Unique Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Otto Kern Unique Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Otto Kern Unique Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Unique Man by Otto Kern. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Unique Man by Otto Kern αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Lancome Miracle Homme Esprit Life by Esprit Men Canali Black Diamond s.Oliver s.Oliver Sport 1 Male Ayala Moriel Immortelle L`Amour L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Tim McGraw McGraw Mauboussin M Generation O Boticario Coffee Man Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Him Smell Bent Dr. Dreidel Bath House Spanish Fig and Nutmeg