Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Oxbow for Men Oxbow για άνδρες

Oxbow for Men Oxbow για άνδρες

Oxbow for Men Oxbow για άνδρες Εικόνες Oxbow for Men Oxbow για άνδρες Εικόνες Oxbow for Men Oxbow για άνδρες Εικόνες Oxbow for Men Oxbow για άνδρες Εικόνες

Oxbow for Men από Oxbow είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Oxbow for Men κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Λεβάντα, εστραγκόν και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Πετιτ γκρέιν, Γεράνι και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, Βέτιβερ, πατσουλί και Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι Λεβάντα εστραγκόν πορτοκάλι

Πετιτ γκρέιν Γεράνι μοσχοκάρυδο

βρύα δριός Βέτιβερ πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oxbow for Men by Oxbow.

Oxbow for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Oxbow Oxbow for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Oxbow Oxbow for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oxbow for Men by Oxbow. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oxbow for Men by Oxbow αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Cartier Eau de Cartier Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Air-Val International Spiderman Benetton Benetton Cold Roccobarocco Gold Jeans Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Miller Harris Tangerine Vert Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Oriflame Aromabliss Calming En Voyage Perfumes Havane pour Homme