Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

French Lilac Pacifica για γυναίκες

French Lilac Pacifica για γυναίκες

απαλό πικάντικο
French Lilac Pacifica για γυναίκες Εικόνες

French Lilac από Pacifica είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει πασχαλιά, πέταλα μανόλιας, ηλιοτρόπιο, Υλάνγκ Υλάνγκ, υάκυνθος και νεκταρίνι.

πασχαλιά πέταλα μανόλιας ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ υάκυνθος νεκταρίνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about French Lilac by Pacifica.

French Lilac Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Άρωμα φυσικής πασχαλιάς ...σαν ένα μοσχάτο γαλλικό σαπούνι.
Soapy μυρωδιά πολυτελών ανθών ...μαλακό , θηλυκό και κομψό.

Jun
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pacifica French Lilac fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pacifica French Lilac, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει French Lilac by Pacifica. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για French Lilac by Pacifica αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Naomi Campbell Liz Claiborne Curve Chill Perry Ellis 360° Red Victorio & Lucchino Carmen Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste The Body Shop Tea Rose Perfume Oil biehl parfumkunstwerke hb01 Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa Romeo Gigli Laki Benetton Gold