Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Spanish Amber Pacifica για γυναίκες και άνδρες

Spanish Amber Pacifica για γυναίκες και άνδρες

Spanish Amber Pacifica για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Spanish Amber Pacifica για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Spanish Amber Pacifica για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Spanish Amber Pacifica για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Spanish Amber Pacifica για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Spanish Amber από Pacifica είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Spanish Amber κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Περγαμόντο και Ρητίνη ελεμι; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο και γεράνι ρόδου; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και ρετσίνη.

Εσπεριδοειδή Περγαμόντο Ρητίνη ελεμι

σανδαλόξυλο γεράνι ρόδου

Κεχριμπάρι ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Spanish Amber by Pacifica.

Spanish Amber Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Pacifica Spanish Amber fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Pacifica Spanish Amber, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Spanish Amber by Pacifica. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Spanish Amber by Pacifica αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Homme Laura Biagiotti Sotto Voce Giorgio Armani Sensi Jewel Laura Biagiotti Venezia Uomo Les Nereides Patchouli Precieux Seven Skies Lalita Rodier Rodier pour Femme Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal