Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne για γυναίκες

Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne για γυναίκες

Το έχω: 7 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne για γυναίκες Βίντεο
Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Black XS L'Exces for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες

Black XS L'Exces for Her από Paco Rabanne είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Black XS L'Exces for Her κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Emilie (Bevierre) Coppermann. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι και πιπέρι μαύρο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και νυχτολούλουδο; οι νότες της βάσης είναι Βανιλια και ξύλο κασμίρι.

νερόλι πιπέρι μαύρο

γιασεμί τριαντάφυλλο νυχτολούλουδο

Βανιλια ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black XS L'Exces for Her by Paco Rabanne.

Black XS L'Exces for Her Σχόλια Αρωμάτων

mary ko
mary ko

Η γυναίκα που το φοράει ντύνεται με δερμάτινα και τρέχει με μια harley σαν σύγχρονη αμαζονα.Το "hard rock " των αρωμάτων!

Apr
2015
nektarp
nektarp

Μια υπερβολικά αισθησιακή ανατολίτικη ατμόσφαιρα λουλουδιών. Μια εκρηξη της ενέργειας, οι πρώτες νότες του νερολί και μαύρου πιπεριού, παλλόμενες, ηλεκτρισμένες.
Στην καρδιά του αρώματος μία πληθώρα ευωδιάς γιασεμιού δονείται με μυστηριώδη και αισθησιακή ένταση .
Η βάση διαθέτει μία εθιστική μαγεία με ξύλο κασμιριού.
Μεθυστικά εθιστικό.

Jun
2013
Morticia
Morticia

Γλυκό, σκοτεινό και ταυτόχρονα παιχνιδιάρικο. Όταν το φοράω έχω την εντύπωση ότι μυρίζω κόκκινα φρούτα, φράουλες, βατόμουρα κλπ αλλά δεν περιέχει κάτι τέτοιο. Το τριαντάφυλλο είναι όμορφο και μεταλλικό-σκοτεινό-πράσινο, λες και χρησιμοποίησαν και τα αγκάθια του στη σύνθεση. Το πιπέρι δεν είναι πολύ έντονο και παρέχει καλή ισορροπία. Η βανίλια σε σωστή δόση, αν και μερικές φορές, όταν το φοράω τις πιο κρύες μέρες μου φαίνεται γλυκερό, και είναι σαν η βανίλια να μην αναπτύσσεται εντελώς στο δέρμα και να γίνεται "κολλώδης". Έχει πολύ καλή διάρκεια και δυνατή διακύμανση. Προσωπικά προτιμώ να το φορώ βράδυ, γιατί το θεωρώ βαρύ άρωμα. Δυστυχώς κάποιες φορές μου προκαλεί πονοκέφαλο κι έτσι το φοράω μόνο όταν θέλω να βγώ βράδι (που πίνω και κάνω έτσι κι αλλιώς κεφάλι :D)
Πολύ μοντέρνο, όπως και το αντίστοιχο αντρικό της σειράς, και σίγουρα ένα άρωμα που όποιος το φορά δεν περνά απαρατήρητος.

Mar
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black XS L'Exces for Her by Paco Rabanne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black XS L'Exces for Her by Paco Rabanne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Bvlgari Jasmin Noir Lancome Hypnose Juliette Has A Gun Lady Vengeance Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Givenchy Dahlia Noir Alexander McQueen My Queen Jean Patou Sublime Givenchy Play For Her Intense Yves Rocher Iris Noir Dolce&Gabbana The One Cacharel Anais Anais Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Calvin Klein Euphoria Hugo Boss Deep Red Burberry London Nez a Nez Ambre a Sade Vivienne Westwood Let It Rock Hard Candy Hard Candy Nez a Nez Vanithe M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver