Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Black XS Potion for Him Paco Rabanne για άνδρες

Black XS Potion for Him Paco Rabanne για άνδρες

ρούμι
Black XS Potion for Him Paco Rabanne για άνδρες Εικόνες Black XS Potion for Him Paco Rabanne για άνδρες Εικόνες

Black XS Potion for Him από Paco Rabanne είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Black XS Potion for Him κυκλοφόρησε το έτος 2014. Black XS Potion for Him έχει δημιουργηθεί από Olivier Cresp και Emilie (Bevierre) Coppermann. Η νότα κορυφής είναι άρκευθος; οι μεσαίες νότες είναι αψιθιά και ξύλο κασμίρι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο και ρούμι.

άρκευθος

αψιθιά ξύλο κασμίρι

λάβδανο ρούμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black XS Potion for Him by Paco Rabanne.

Black XS Potion for Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paco Rabanne Black XS Potion for Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paco Rabanne Black XS Potion for Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black XS Potion for Him by Paco Rabanne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black XS Potion for Him by Paco Rabanne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Chanel Allure Homme Sport Sergio Tacchini Active Water Guerlain Heritage Eau de Toilette Acqua di Biella Ca' Luna Cartier Declaration Essence Limited Edition Kenzo Power Floris Vetiver MDCI Parfums Ambre Topkapi Springfield Be Real SPF Salvador Dali Salvador Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli