Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες

Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες

Το έχω: 12 Το είχα : 7 Το θέλω: 6

κακάο
Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες Βίντεο Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες Βίντεο
Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Black XS for Her Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες

Black XS for Her από Paco Rabanne είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Black XS for Her κυκλοφόρησε το έτος 2007. Black XS for Her έχει δημιουργηθεί από Emilie (Bevierre) Coppermann και Mark Buxton. Οι νότες κορυφής είναι κράνμπερι, ροζ πιπέρι και Ταμαρίντ; οι μεσαίες νότες είναι μαύρη βιολέτα, Κακάο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βανίλια και ξύλο Μασσόιας.

κράνμπερι ροζ πιπέρι Ταμαρίντ

μαύρη βιολέτα Κακάο τριαντάφυλλο

πατσουλί Βανίλια ξύλο Μασσόιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black XS for Her by Paco Rabanne.

Black XS for Her Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Εντονο άρωμα,γλυκό(βανίλια+πατσουλί) και λίιιγο πικάντικο.
Θα συμφωνήσω και εγώ πως είναι για νεαρές κυρίες,με μεγάλη διάρκεια.
Ιδιαίτερα "ζεστό",προτιμότερο για χειμερινούς μήνες.
Παρόλα αυτά δεν έχει κάτι το ξεχωριστό!

Mar
2016
ble neraida
ble neraida

Ένα εξαίσιο,ροκ και πικάντικο αρωμα για νεαρές κοπέλες!

Nov
2014
vroula
vroula

Γλυκό και πικάντικο, με μεγάλη διάρκεια. Πολύ δυνατό στη μύτη, σε κάνει να νιώθεις sexy!! Μου αρέσει πολύ ειδικά για βράδυ. Είναι από τα αρώματα που δεν περνάνε απαρατήρητα δίνουν το παρόν είτε πρωί είτε βράδυ!!!

Oct
barquito
barquito

οχι απλα ροδο... κερασακι γλυκο γλυκο αλλα με ροκ τονο ;-)

Apr
Marinaki
Marinaki

Πολυ καλο! θα συμφωνησω με την Σόφη, ειναι ιδανικο για νεαρες ηλικιες! Λατρευω το κακαο και σαν ροφημα και σαν αρωμα. Στο συγκεκριμενο αγαπωω το κρανμπερι-φιγγι! Συνδυαζεται πολυυυυ καλα με το γλυκο αρωμα του κακαου και ειναι αυτο που δινει το νεανικο στοιχειο! Αισθησιακο νεανικο!

Apr
*sophi*
*sophi*

Πραλίνα, ρόδο και πατσουλί...οι τρεις κυρίαρχες σημειώσεις του αρώματος.Είναι έντονο, δυναμικό με μέση διάρκεια.Είναι γλυκό άρωμα τριαντάφυλλου (εξ'ου και το ανάγλυφο ρόδο πάνω στο μπουκάλι) και σοκολάτας με ήπια ξυλώδη βάση αλλά δεν είναι γκουρμέ.Το πατσουλί του δίνει ένταση και ενέργεια.
Βραδινό και νεανικό άρωμα.Διαλέξτε το αν σας αρέσει το άρωμα της σοκολάτας!

Aug
2012

Black XS for Her by Paco Rabanne 4.00 out of 5 based on 26 ratings and 6 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paco Rabanne Black XS for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paco Rabanne Black XS for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black XS for Her by Paco Rabanne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black XS for Her by Paco Rabanne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chloe Love Versace Crystal Noir Yves Saint Laurent Manifesto Christian Dior Dolce Vita Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Chanel Coco Noir Giorgio Armani Armani Code for Women Prada Prada Candy Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Trussardi Donna Trussardi 2011 Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Christian Dior Hypnotic Poison Lolita Lempicka Lolita Lempicka Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior J`adore Lancome Hypnose Estée Lauder Sensuous Bvlgari Omnia Amethyste Yves Saint Laurent Black Opium Escada Escada Magnetism