Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Ultraviolet Paco Rabanne για άνδρες

Ultraviolet Paco Rabanne για άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 3

Ultraviolet Paco Rabanne για άνδρες Βίντεο
Ultraviolet Paco Rabanne για άνδρες Εικόνες Ultraviolet Paco Rabanne για άνδρες Εικόνες Ultraviolet Paco Rabanne για άνδρες Εικόνες Ultraviolet Paco Rabanne για άνδρες Εικόνες

Ultraviolet από Paco Rabanne είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Ultraviolet κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι Κεχριμπάρι και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, πιπέρι και νότες μπαχαρικών; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός και Βανίλια.

Κεχριμπάρι μέντα

Βέτιβερ πιπέρι νότες μπαχαρικών

βρύα δριός Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ultraviolet by Paco Rabanne.

Ultraviolet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paco Rabanne Ultraviolet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paco Rabanne Ultraviolet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ultraviolet by Paco Rabanne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ultraviolet by Paco Rabanne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hugo Boss Baldessarini Diesel Plus Plus Masculine Tom Ford Oud Wood Alfred Dunhill Desire for a Man Parfumerie Generale PG10 Aomassai Oleg Cassini Cassini for Men Gap White Amber No.541 Dana Ambush Bensimon Cologne Bensimon 1993 Zirh Corduroy Amouage Amouage Epic Man Ava Luxe Hong Kong Garden