Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Ultraviolet Colours of Summer Paco Rabanne για γυναίκες

Ultraviolet Colours of Summer Paco Rabanne για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Ultraviolet Colours of Summer Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες Ultraviolet Colours of Summer Paco Rabanne για γυναίκες Εικόνες

Ultraviolet Colours of Summer από Paco Rabanne είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ultraviolet Colours of Summer κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και ροζ πιπέρι; η μεσαία νότα είναι Oσμανθός; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Βανιλια.

γκρειπ φρουτ ροζ πιπέρι

Oσμανθός

σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ultraviolet Colours of Summer by Paco Rabanne.

Ultraviolet Colours of Summer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ultraviolet Colours of Summer by Paco Rabanne. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ultraviolet Colours of Summer by Paco Rabanne αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Insolence Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop Lancetti Etre Special Edition Luciano Soprani Solo Rosa Fragonard Soleil Avon Urban Flowers London Novae Plus Pink Miss Caty Cat Avon Chic in Black O Boticario Egeo Corine de Farme Los Angeles Night Pupa In Case of Love Benefit Garden of Good & Eva