Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε « Ομάδες

Mon Parfum Paloma Picasso για γυναίκες

Mon Parfum Paloma Picasso για γυναίκες

Mon Parfum από Paloma Picasso είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Mon Parfum κυκλοφόρησε το έτος 1985. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Creations Aromatiques. Οι νότες κορυφής είναι υάκυνθος, Υλάνγκ Υλάνγκ, Περγαμόντο, Αγγελική, τριαντάφυλλο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, κόλιανδρος, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι μέλι, ίριδα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος και βρύα δριός.

υάκυνθος Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο Αγγελική τριαντάφυλλο λεμόνι

μιμόζα κόλιανδρος γιασεμί τριαντάφυλλο

μέλι ίριδα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mon Parfum by Paloma Picasso.

Mon Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paloma Picasso Mon Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paloma Picasso Mon Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mon Parfum by Paloma Picasso. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mon Parfum by Paloma Picasso αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Catherine Deneuve Deneuve La Perla Parfum Prive Aramis Aramis Devin Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Miller Harris Terre de Bois Geo. F. Trumper Curzon Cologne Roja Dove Unspoken Roberto Capucci Capucci Pour Homme Brooksfield Brooksfield Men Long Lost Perfume Crepe de Chine Farmacia SS. Annunziata Ybris Galimard Aigues Vives