Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Isabey Fleur Nocturne Panouge για γυναίκες

Isabey Fleur Nocturne Panouge για γυναίκες

Isabey Fleur Nocturne Panouge για γυναίκες Εικόνες

Isabey Fleur Nocturne από Panouge είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Isabey Fleur Nocturne κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Άνθη Βερίκοκου και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γαρδένια και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Βανιλια.

Μανταριν ορανζ Άνθη Βερίκοκου ροδάκινο

γιασεμί γαρδένια μανόλια

πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Isabey Fleur Nocturne by Panouge.

Isabey Fleur Nocturne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Panouge Isabey Fleur Nocturne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Panouge Isabey Fleur Nocturne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Isabey Fleur Nocturne by Panouge. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Isabey Fleur Nocturne by Panouge αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Lancome Magie Noire Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Marks and Spencer True Red La Perla Blue Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Nicole Miller Frenzy Bruno Acampora Prima T Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale DSH Perfumes Rose Vert Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Maison Francis Kurkdjian Elle 25