Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Isabey Gardenia Panouge για γυναίκες

Isabey Gardenia Panouge για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

κίτρινο φλόραλ
Isabey Gardenia Panouge για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Panouge για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Panouge για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Panouge για γυναίκες Εικόνες Isabey Gardenia Panouge για γυναίκες Εικόνες

Isabey Gardenia από Panouge είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Isabey Gardenia κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Υλάνγκ Υλάνγκ και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, γαρδένια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Υλάνγκ Υλάνγκ μανταρίνι

ίριδα γιασεμί γαρδένια τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Isabey Gardenia by Panouge.

Isabey Gardenia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Panouge Isabey Gardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Panouge Isabey Gardenia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Isabey Gardenia by Panouge. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Isabey Gardenia by Panouge αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Celine Dion Enchanting Lancome Tresor Elixir Ulric de Varens Varens Kiss Calypso St. Barth Jala Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Parfum d`Empire Cuir Ottoman Jil Sander Jil Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Bath and Body Works Dark Kiss Roja Dove Buzz Entertainment Bottled Amanda Lepore Amanda