Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

Acqua Paolo Gigli για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
Acqua Paolo Gigli για γυναίκες Εικόνες

Acqua από Paolo Gigli είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Acqua κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι φράουλα, πεπόνι, Μήλο Γκόλντεν, Μανταριν ορανζ, ροδάκινο , ανανάς και σταφύλια; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, κρίνο της κοιλάδας, ορχιδέα, τριαντάφυλλο και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

φράουλα πεπόνι Μήλο  Γκόλντεν Μανταριν ορανζ ροδάκινο ανανάς σταφύλια

φρέζια κρίνο της κοιλάδας ορχιδέα τριαντάφυλλο κρίνος

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Acqua by Paolo Gigli.

Acqua Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paolo Gigli Acqua fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paolo Gigli Acqua, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Acqua by Paolo Gigli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Acqua by Paolo Gigli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
The People Of The Labyrinths A.Maze Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Rosario Flores Almas Pitti Fragranze Perle di Bianca Keiko Mecheri Crystal D`Ambre Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Profumum Roma Ambra Aurea Eclectic Collections 7 Wonders of the World Colosseum Leslie Blogdett Perfume Diaries Bare Skin Tallulah Jane Misae Laurence Dumont Vanille Abricot Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue