Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Alhambra Paolo Gigli για άνδρες

Alhambra Paolo Gigli για άνδρες

Alhambra από Paolo Gigli είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, μέντα και Γεράνι; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ και Ουντ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Αμάλφι λεμόνι μέντα Γεράνι

Βέτιβερ πατσουλί ξύλο γκουαϊακ Ουντ

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Alhambra by Paolo Gigli.

Alhambra Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paolo Gigli Alhambra fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paolo Gigli Alhambra, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Alhambra by Paolo Gigli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Alhambra by Paolo Gigli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Fendi Theorema Uomo Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Paco Rabanne Ultraviolet Rochas Desir Pour Homme Pierre Cardin Revelation Energy Givenchy Pi Metallic Collector Etro Shaal Nur L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Tesori d`Oriente Legno di Guajaco Les Nez Let Me Play the Lion Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots