Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

Fuoco Paolo Gigli για γυναίκες

Fuoco Paolo Gigli για γυναίκες

Fuoco Paolo Gigli για γυναίκες Εικόνες

Fuoco από Paolo Gigli είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Fuoco κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Περγαμόντο και Μήλο Γκόλντεν; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, ροζ πιπέρι, τριαντάφυλλο, δεντρολίβανο και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανίλια, λευκόμελο και Κέδρος.

Λεβάντα Περγαμόντο Μήλο  Γκόλντεν

Γεράνι ροζ πιπέρι τριαντάφυλλο δεντρολίβανο Κυκλάμινο

Βέτιβερ σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια λευκόμελο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fuoco by Paolo Gigli.

Fuoco Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paolo Gigli Fuoco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paolo Gigli Fuoco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fuoco by Paolo Gigli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fuoco by Paolo Gigli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Profumum Roma Acqua di Sale Faconnable Face a Face pour Homme Donna Karan DKNY Love from New York for Women DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Oriflame City Oasis Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride Essentially Me Chypre Demeter Fragrance Condensed Milk Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge Ruehl No.925 Ruehl No.925 CB I Hate Perfume Walking in the Air Shiara Amber Musk