Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

Terra Paolo Gigli για γυναίκες

Terra Paolo Gigli για γυναίκες

Terra Paolo Gigli για γυναίκες Εικόνες

Terra από Paolo Gigli είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Terra κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Καρύδα, φράουλα και γάλα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ορχιδέα και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, Βανίλια, σανδαλόξυλο και λευκός μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι Καρύδα φράουλα γάλα

γιασεμί ορχιδέα ηλιοτρόπιο

Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βανίλια σανδαλόξυλο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Terra by Paolo Gigli.

Terra Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Paolo Gigli Terra fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Paolo Gigli Terra, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Terra by Paolo Gigli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Terra by Paolo Gigli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 Puma Jamaica² Man Sonia Rykiel Rykiel Man Parfums Elite Miss Elite Paul Sebastian Design for Men Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Keiko Mecheri Cuir Cordoba Demeter Fragrance Laundromat L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Cadillac Cadillac Women Lucien Lelong Jabot Byredo M/Mink