Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Salome Papillon Artisan Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Salome Papillon Artisan Perfumes για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

Salome από Papillon Artisan Perfumes είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Salome κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Τουρκίας, άνθη πορτοκαλιάς, ταμπάκο, Γαρύφαλλο, γιασεμί και ύραξ; οι νότες της βάσης είναι στίραξ, Βανίλια, άχυρο, πατσουλί, βρύα δριός, κύμινο, Σημύδα και Καστορέουμ.

Νεράντζι Περγαμόντο

τριαντάφυλλο Τουρκίας άνθη πορτοκαλιάς ταμπάκο Γαρύφαλλο γιασεμί ύραξ

στίραξ Βανίλια άχυρο πατσουλί βρύα δριός κύμινο Σημύδα Καστορέουμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Salome by Papillon Artisan Perfumes.

Salome Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Papillon Artisan Perfumes Salome fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Papillon Artisan Perfumes Salome, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Salome by Papillon Artisan Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Salome by Papillon Artisan Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Hermes Rouge Hermes Bond No 9 Bryant Park Versace White Jeans Prince Matchabelli Cachet Gucci L'Arte di Gucci Caron Lady Caron Animale Instinct d`Animale Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Roberto Capucci Capucci de Capucci Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Panouge Isabey Fleur Nocturne Alviero Martini Urban Safari Woman