Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

3 Fleurs Parfum d`Empire για γυναίκες

3 Fleurs Parfum d`Empire για γυναίκες

τουμπερόζα

3 Fleurs από Parfum d`Empire είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 3 Fleurs κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο Τουρκίας, Υλάνγκ Υλάνγκ, γάλβανο και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, γιασεμί, τουμπερόζα, Γεράνι και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι τουμπερόζα, γιασεμί και λευκός μόσχος.

τριαντάφυλλο Τουρκίας Υλάνγκ Υλάνγκ γάλβανο μέντα

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας γιασεμί τουμπερόζα Γεράνι ίριδα

τουμπερόζα γιασεμί λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 3 Fleurs by Parfum d`Empire.

3 Fleurs Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfum d`Empire 3 Fleurs fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfum d`Empire 3 Fleurs, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 3 Fleurs by Parfum d`Empire. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 3 Fleurs by Parfum d`Empire αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenneth Cole Black Estée Lauder Pleasures Summer Fun Annick Goutal Le Muguet Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Esteban Sonata Flower Matthew Williamson Jasmine Sambac Oriflame Petal Quartz Neil Morris Rainflower Serge Lutens Tubereuse Criminelle Prescriptives Flirt Calypso Christiane Celle Calypso Chevrefeuille M. Asam Blue Dreams