Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Ambre Russe Parfum d`Empire για γυναίκες και άνδρες

Ambre Russe Parfum d`Empire για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
βότκα

Ambre Russe από Parfum d`Empire είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ambre Russe κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marc-Antoine Corticchiato. Οι νότες κορυφής είναι Σαμπάνια και Βότκα; οι μεσαίες νότες είναι τσάι, Κανέλα, κόλιανδρος, Σημύδα, άρκευθος και δέρμα από Ρωσσία; οι νότες της βάσης είναι θυμίαμα, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Σαμπάνια Βότκα

τσάι Κανέλα κόλιανδρος Σημύδα άρκευθος δέρμα από Ρωσσία

θυμίαμα Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Russe by Parfum d`Empire.

Ambre Russe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfum d`Empire Ambre Russe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfum d`Empire Ambre Russe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Russe by Parfum d`Empire. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Russe by Parfum d`Empire αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Karl Lagerfeld KL Emanuel Ungaro Ungaro 2007 The Body Shop Javari Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense Byredo Chembur Ormonde Jayne Orris Noir Carolina Herrera CH Men Corine de Farme Eros Fever Demeter Fragrance Cinnamon Bark By Bobo Dinner Dorin Un Air d`Amour Pour Monsieur ID Parfums Madras