Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Aziyade Parfum d`Empire για γυναίκες και άνδρες

Aziyade Parfum d`Empire για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

κανέλα

Aziyade από Parfum d`Empire είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Aziyade κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marc-Antoine Corticchiato. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Αμύγδαλο, ρόδι, δαμάσκηνο και xoυρμάς; οι μεσαίες νότες είναι κύμινο, τζίντζερ, Κανέλα και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια, θυμίαμα, λάβδανο Γαλλίας και ταμπάκο.

πορτοκάλι Αμύγδαλο ρόδι δαμάσκηνο xoυρμάς

κύμινο τζίντζερ Κανέλα Κάρδαμο

πατσουλί Μόσχος Βανίλια θυμίαμα λάβδανο Γαλλίας ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aziyade by Parfum d`Empire.

Aziyade Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfum d`Empire Aziyade fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfum d`Empire Aziyade, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aziyade by Parfum d`Empire. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aziyade by Parfum d`Empire αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Penhaligon`s Malabah Eau D`Italie Baume du Doge Parfum d`Empire Ambre Russe Frapin Caravelle Epicee Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir DSH Perfumes Cafe Noir DSH Perfumes Kohl Gris CB I Hate Perfume AmBrosius Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Ava Luxe Cafe Noir Memo Manoa Anya`s Garden Amberess