Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Eau Suave Parfum d`Empire για γυναίκες

Eau Suave Parfum d`Empire για γυναίκες

Eau Suave από Parfum d`Empire είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, σαφράν και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι ροδάκινο , βατόμουρο, κόκκινα μούρα, πιπέρι και ρόδο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Μόσχος, βρύα δριός και πατσουλί.

κόλιανδρος σαφράν τριαντάφυλλο

ροδάκινο βατόμουρο κόκκινα μούρα πιπέρι ρόδο

Βανίλια Μόσχος βρύα δριός πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Suave by Parfum d`Empire.

Eau Suave Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfum d`Empire Eau Suave fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfum d`Empire Eau Suave, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Suave by Parfum d`Empire. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Suave by Parfum d`Empire αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Balenciaga Quadrille Christian Dior Diorama Calvin Klein CK IN2U POP for Her Jean Patou Patou For Ever Clive Christian X for Women Frederic Malle Le Parfum de Therese Cacharel Amor Amor Sunrise Natura Shiraz Corine de Farme Longboard Seaside Ulric de Varens Creation N° 09 Azzaro Azzaro Duo Women DSH Perfumes Mata Hari