Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Equistrius Parfum d`Empire για γυναίκες

Equistrius Parfum d`Empire για γυναίκες

Equistrius από Parfum d`Empire είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι ίριδα και Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι ρύζι, Σοκολάτα και πουδρένιες νότες; οι νότες της βάσης είναι Αμπρετη (Μολόχα), σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, Κεχριμπάρι και καστόρι ,σουέτ.

ίριδα Βιολέτα

ρύζι Σοκολάτα πουδρένιες νότες

Αμπρετη  (Μολόχα) σανδαλόξυλο Βέτιβερ Κεχριμπάρι καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Equistrius by Parfum d`Empire.

Equistrius Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfum d`Empire Equistrius fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfum d`Empire Equistrius, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Equistrius by Parfum d`Empire. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Equistrius by Parfum d`Empire αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Christian Dior Fahrenheit 32 Montale Red Vetyver Karl Lagerfeld Kapsule Woody Gap White Amber No.541 Etro Sandalo Sonoma Scent Studio Fireside Sonoma Scent Studio Sienna Musk Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Nicolai Parfumeur Createur Maharanih DSH Perfumes Vetyver June Jacobs Better Love Naturel