Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Fougere Bengale Parfum d`Empire για άνδρες

Fougere Bengale Parfum d`Empire για άνδρες

Το είχα : 1

ταμπάκο

Fougere Bengale από Parfum d`Empire είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, τσάι, τζίντζερ και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι άχυρο, ταμπάκο και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, πατσουλί, Βανίλια και σπόρος Τόνκα.

Λεβάντα τσάι τζίντζερ μέντα

άχυρο ταμπάκο πιπέρι

βρύα δριός πατσουλί Βανίλια σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fougere Bengale by Parfum d`Empire.

Fougere Bengale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfum d`Empire Fougere Bengale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfum d`Empire Fougere Bengale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fougere Bengale by Parfum d`Empire. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fougere Bengale by Parfum d`Empire αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense Michael Kors Michael for Men Histoires de Parfums 1725 Jaguar Jaguar Creed Royal Scottish Lavender Roxana Illuminated Perfume Vera Guerlain Vetiver Eau Glacee Montblanc Presence Cool Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme Toni Gard Toni Gard Man