Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Iskander Parfum d`Empire για γυναίκες και άνδρες

Iskander Parfum d`Empire για γυναίκες και άνδρες

Iskander από Parfum d`Empire είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Iskander κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marc-Antoine Corticchiato. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, γκρειπ φρουτ, Αμάλφι λεμόνι, Kίτρο, πορτοκάλι και εστραγκόν; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και βρύα δριός.

Μανταριν ορανζ Κέδρος της Βιρτζίνιας γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι Kίτρο πορτοκάλι εστραγκόν

κόλιανδρος άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νερόλι

Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Iskander by Parfum d`Empire.

Iskander Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfum d`Empire Iskander fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfum d`Empire Iskander, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Iskander by Parfum d`Empire. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Iskander by Parfum d`Empire αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Hermes Bel Ami Aramis Aramis Serge Lutens Santal Blanc Christian Dior Midnight Poison Bond No 9 H.O.T. Always Diptyque Opone Miller Harris Feuilles de Tabac Alain Delon Le Temps D`Aimer Le Labo Patchouli 24 Kiton Kiton Men Coty Imprevu Kesling Be Bop Men