Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Osmanthus Interdite Parfum d`Empire για γυναίκες

Osmanthus Interdite Parfum d`Empire για γυναίκες

ozoνώδες

Osmanthus Interdite από Parfum d`Empire είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Oσμανθός, πράσινο τσάι και Βερίκοκο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και Νότες φρούτων; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και καστόρι ,σουέτ.

Oσμανθός πράσινο τσάι Βερίκοκο

γιασεμί τριαντάφυλλο Νότες φρούτων

Μόσχος καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Osmanthus Interdite by Parfum d`Empire.

Osmanthus Interdite Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfum d`Empire Osmanthus Interdite fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfum d`Empire Osmanthus Interdite, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Osmanthus Interdite by Parfum d`Empire. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Osmanthus Interdite by Parfum d`Empire αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Givenchy Lovely prism Paris Hilton Can Can Escada Sexy Graffiti Guerlain My Insolence Les Copains Papillon Oriflame Saga Mexx Mexx XX Nice Marks and Spencer Autograph Blush Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat