Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Bois Blond Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

Bois Blond Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

Bois Blond από Parfumerie Generale είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bois Blond κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Guillaume. Οι νότες κορυφής είναι γρασίδι, γάλβανο και σιτάρι; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος και άχυρο; οι νότες της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ, Μόσχος και λευκό ταμπάκο.

γρασίδι γάλβανο σιτάρι

Κέδρος άχυρο

Ζωϊκό Άμπερ Μόσχος λευκό ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bois Blond by Parfumerie Generale.

Bois Blond Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfumerie Generale Bois Blond fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfumerie Generale Bois Blond, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bois Blond by Parfumerie Generale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bois Blond by Parfumerie Generale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Davidoff Silver Shadow Pure Blend Elizabeth Taylor Passion for Men Yves Rocher Voile d'Ambre Adidas Adidas Victory League Herve Leger Herve Leger Fred Hayman Touch With Love Emanuel Ungaro Ungaro Hermes Eau des Merveilles Pegase Strellson Strellson No 1 Mazzolari Mazzolari Odin 01 Sunda