Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Bois de Copaiba Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

Bois de Copaiba Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

αμύγδαλο

Bois de Copaiba από Parfumerie Generale είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bois de Copaiba κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Guillaume. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , τζίντζερ, σανδαλόξυλο, Αμαρέτο , Μαχόγκανι, Μύρο και βάλσαμο κοπαχου.

πορτοκάλι τζίντζερ σανδαλόξυλο Αμαρέτο Μαχόγκανι Μύρο βάλσαμο κοπαχου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bois de Copaiba by Parfumerie Generale.

Bois de Copaiba Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfumerie Generale Bois de Copaiba fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfumerie Generale Bois de Copaiba, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bois de Copaiba by Parfumerie Generale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bois de Copaiba by Parfumerie Generale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Annayake Undo pour Homme D`Orsay Le Dandy Molton Brown Black Pepper Dolce&Gabbana The One for Men Tim McGraw McGraw Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Cuba Paris Cuba Orange Romeo Gigli Romeo Gigli Man Farmacia SS. Annunziata Sofron Diane von Furstenberg D Jeanne Arthes Boum Pour Homme Zara Il Homme