Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Gardenia Grand Soir Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

Gardenia Grand Soir Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

Gardenia Grand Soir Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Gardenia Grand Soir από Parfumerie Generale είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Gardenia Grand Soir κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Guillaume. Το άρωμα περιέχει γαρδένια και σανδαλόξυλο.

γαρδένια σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gardenia Grand Soir by Parfumerie Generale.

Gardenia Grand Soir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gardenia Grand Soir by Parfumerie Generale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gardenia Grand Soir by Parfumerie Generale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Celine Dion Sensational Yves Rocher Pur Desir de Gardenia St. John St. John Eau de Parfum Yves Rocher Orchidee Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe Love & Toast Paper Flower Henri Bendel Jasmine & Tuberose Susan D. Owens Child Perfume Novaya Zarya Milaya Vetcherom