Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

PG02 Coze Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

PG02 Coze Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

καπνιστό

PG02 Coze από Parfumerie Generale είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. PG02 Coze κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Guillaume. Οι νότες κορυφής είναι Κάναβις και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι πάπρικα, Καφές, Μεξικάνικη Σοκολάτα και ταμπάκο; οι νότες της βάσης είναι Ξύλο Εβένου, Βανιλια, πατσουλί, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Κάναβις πιπέρι

πάπρικα Καφές Μεξικάνικη Σοκολάτα ταμπάκο

Ξύλο Εβένου Βανιλια πατσουλί σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about PG02 Coze by Parfumerie Generale.

PG02 Coze Σχόλια Αρωμάτων

Boheme_Maras
Boheme_Maras

Θα δανειστώ την έκφραση "σκοτεινό νέκταρ των θεών" γιατί το χαρακτηρίζει απόλυτα.
Η πρώτη μου επαφή με την niche κατηγορία, έρωτας με την πρώτη όσφρηση.
Συνδιασμός που παντρεύει το γλυκό πατσουλί του Angel τα πικάντικα μπαχαρικά του jungle l elephant με μεθυστικό καφέ, βανίλια πάπρικα και κάνναβη.
Τολμηρό αρωμα καθηλωτικο και απερίγραπτα μοναδικό που σίγουρα δεν μυρίζεις συχνά.
Μήνας Δεκεμβρης μπροστά από το τζάκι με ένα ζεστό μοντ γκομερι και τσάι από την ανατολή χαζεύοντας ένα πίνακα ελαιογραφία με σκηνή από κυνήγι και το coze να συνοδεύει την στιγμή. Μαγικό.

Aug
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfumerie Generale PG02 Coze fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfumerie Generale PG02 Coze, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει PG02 Coze by Parfumerie Generale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για PG02 Coze by Parfumerie Generale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Homme Givenchy Pi Leather Jacket Guerlain Iris Ganache L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Soivohle Oudh Lacquer Mexx Perspective Woman SoOud Burqua Teufels Kuche Unholy FUBU Plush Creed Spice and Wood Esteban Cedre