Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο « Ομάδες

PG04 Musc Maori Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

κακάο
PG04 Musc Maori Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

PG04 Musc Maori από Parfumerie Generale είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. PG04 Musc Maori κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Guillaume. Το άρωμα περιέχει Κοκκος Κακάο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Βανίλια, λευκός μόσχος, νότες ξύλων, Καφές, Νότες Ανθών και νότες πρασίνου.

Κοκκος Κακάο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Βανίλια λευκός μόσχος νότες  ξύλων Καφές Νότες Ανθών νότες πρασίνου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about PG04 Musc Maori by Parfumerie Generale.

PG04 Musc Maori Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Λοιπόν σας αρέσει το άρωμα του καφέ και της πραλίνας?
Μην ψάχνετε άλλο άρωμα !Αυτό εδώ είναι ακριβώς για την περίπτωσή σας !Βαθύ ,μεθυστικό άρωμα κόκκων φρεσκοκομμένου καφέ μαζί με ένα αποπλανητικά γλυκό άρωμα πραλίνας!Έτσι απλά ...:)

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfumerie Generale PG04 Musc Maori fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfumerie Generale PG04 Musc Maori, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει PG04 Musc Maori by Parfumerie Generale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για PG04 Musc Maori by Parfumerie Generale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Tom Ford Amber Absolute Givenchy Oblique Rewind Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Lucien Lelong Sirocco Calypso Christiane Celle Calypso Figue James Heeley Cardinal Jacomo Art Collection by Jacomo #02 David & Victoria Beckham Intimately Yours Men Mona di Orio Ambre Halston Woman Amber Project D by Dannii and Tabitha Dusk Lush Black Pearl