Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

PG09 Yuzu Ab Irato Parfumerie Generale για γυναίκες

PG09 Yuzu Ab Irato Parfumerie Generale για γυναίκες

PG09 Yuzu Ab Irato από Parfumerie Generale είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. PG09 Yuzu Ab Irato κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Guillaume. Οι νότες κορυφής είναι μέντα και φρούτο Γιούζου; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, πιπέρι, γιασεμί και υάκυνθος; οι νότες της βάσης είναι μύρτιλο, Μπαμπού, ύσσωπο και Θυμάρι.

μέντα φρούτο Γιούζου

μανόλια πιπέρι γιασεμί υάκυνθος

μύρτιλο Μπαμπού ύσσωπο Θυμάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about PG09 Yuzu Ab Irato by Parfumerie Generale.

PG09 Yuzu Ab Irato Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει PG09 Yuzu Ab Irato by Parfumerie Generale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για PG09 Yuzu Ab Irato by Parfumerie Generale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Annayake Annayake Pour Elle Isabella Rossellini Manifesto Versace Versus Time For Relax The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Revlon Charlie White L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Gres Pastel de Cabotine Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Il Profvmo Osmo Scents Palmerose JoAnne Bassett Petit Trianon D.S. & Durga Rosa Americana Miller Harris Jasmin Vert