Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

PG13 Brulure de Rose Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

PG13 Brulure de Rose Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

κακάο

PG13 Brulure de Rose από Parfumerie Generale είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. PG13 Brulure de Rose κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Guillaume. Το άρωμα περιέχει Ροδόξυλο Βραζιλίας, Κεχριμπάρι, Μόσχος, βατόμουρο, Βανίλια, Κακάο και τριαντάφυλλο.

Ροδόξυλο Βραζιλίας Κεχριμπάρι Μόσχος βατόμουρο Βανίλια Κακάο τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about PG13 Brulure de Rose by Parfumerie Generale.

PG13 Brulure de Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει PG13 Brulure de Rose by Parfumerie Generale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για PG13 Brulure de Rose by Parfumerie Generale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi Al-Rehab Naseem Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Matthew Williamson Incense Creed Bois du Portugal L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Ella Mikao Yujin Men Playboy Press To Play Hollywood Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Berkeley Square White Amber SoOud Kanz