Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

PG21 Felanilla Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

PG21 Felanilla Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες

PG21 Felanilla Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες Εικόνες PG21 Felanilla Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες Εικόνες PG21 Felanilla Parfumerie Generale για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

PG21 Felanilla από Parfumerie Generale είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. PG21 Felanilla κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Guillaume. Το άρωμα περιέχει Ιταλική ίριδα, Κεχριμπάρι, άχυρο, σαφράν, βανίλια Ταϊτης και Φύλλο Μπανανιάς.

Ιταλική ίριδα Κεχριμπάρι άχυρο σαφράν βανίλια Ταϊτης Φύλλο Μπανανιάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about PG21 Felanilla by Parfumerie Generale.

PG21 Felanilla Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfumerie Generale PG21 Felanilla fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfumerie Generale PG21 Felanilla, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει PG21 Felanilla by Parfumerie Generale. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για PG21 Felanilla by Parfumerie Generale αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Gucci Gucci Eau de Parfum Elizabeth Arden Spiced Green Tea Hermes Hermessence Ambre Narguile Penhaligon`s Malabah Czech & Speake Frankincense and Myrrh Kylie Minogue Inverse Ted Baker Second Skin Tesori d`Oriente Aegyptus DSH Perfumes Cafe Noir DSH Perfumes Poivre LR Jungle Man Kristen Michele Epice Orientale