Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Yuzu Rouge Parfums 06130 για γυναίκες και άνδρες

Yuzu Rouge Parfums 06130 για γυναίκες και άνδρες

Yuzu Rouge από Parfums 06130 είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι φρούτο Γιούζου, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, Βερβένα λέμόν, τριαντάφυλλο και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι πράσινο τσάι, Μόσχος, βρύα και Ζωϊκό Άμπερ.

φρούτο Γιούζου γκρειπ φρουτ Περγαμόντο Φραγκοστάφυλλο

Κάρδαμο Βερβένα λέμόν τριαντάφυλλο μοσχοκάρυδο

πράσινο τσάι Μόσχος βρύα Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Yuzu Rouge by Parfums 06130.

Yuzu Rouge Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums 06130 Yuzu Rouge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums 06130 Yuzu Rouge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Yuzu Rouge by Parfums 06130. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Yuzu Rouge by Parfums 06130 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Stila Jade Blossom Max Deville Camera for Men Atelier Flou Eau d`Aviateur Guerlain Eau de Cologne du 68 Lostmarch Atao Smell Bent Debonair Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Lacoste Challenge Hermes Concentre d`Orange Verte La Bouquetiere Matins Vert Amouage Arcus