Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

1902 Violette Parfums Berdoues για γυναίκες και άνδρες

1902 Violette Parfums Berdoues για γυναίκες και άνδρες

1902 Violette από Parfums Berdoues είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Βιολέτα, φύλλο βιολέτας, πασχαλιά, βατόμουρο, Αμυγδαλιά, γιασεμί, ίριδα, Μόσχος, οποπονάξ και φράουλα.

Περγαμόντο Βιολέτα φύλλο βιολέτας πασχαλιά βατόμουρο Αμυγδαλιά γιασεμί ίριδα Μόσχος οποπονάξ φράουλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 1902 Violette by Parfums Berdoues.

1902 Violette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Parfums Berdoues 1902 Violette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Parfums Berdoues 1902 Violette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 1902 Violette by Parfums Berdoues. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 1902 Violette by Parfums Berdoues αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Yllozure Yllozureole Crabtree & Evelyn Nadira Grassroots Happily Ever After Jennifer Lopez Live Platinum Jessica McClintock Silk Ribbons The Body Shop White Musk White Hot Summer Tocca Aqua Profumata Salina Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni Gianfranco Ferre In The Mood For Love Pure Oriflame Cherries Romane Vida Birds of Paradise